More
    HomeNon classéList fan skoallen dy't WingFoil-lessen oanbiede yn Frankryk

    List fan skoallen dy’t WingFoil-lessen oanbiede yn Frankryk

    Jo wolle yn Wingfoil, de nije wettersport dy’t yn opkomst is, heul goed idee. As jo ​​​​sels begjinne wolle, sille jo tutorials fine op ús side. Oan ‘e oare kant, as jo in Wingfoil-skoalle wolle gean, jouwe wy jo de list mei skoallen dy’t kursussen oanbiede yn dizze spesjaliteit.

    Ofdieling 13 – Bouches-du-Rhône:
    Javai: https://jawaikiteschool.fr

    ôfdieling 17 – Charente-maritime:
    Couarde sylskoalle: https://www.iledere.com

    Ofdieling 22 – Côtes d’Armor:
    Tregor Kite: https://www.tregorkite.com / http://www.ecolewingsurf.com
    Frehel Nautical Center: https://centrenautique-frehel.fr
    Plèstin-les-Grèves sylskoalle: http://www.centrenautiqueplestin.com

    Ofdieling 29 – Finistère:
    Leisure 3000 Brest: https://www.loisirs3000.fr
    NBB: https://brestbretagnenautisme.fr
    Natuerlike Advent: https://www.natural-advent.fr
    Kitesardinschool: https://kitesardin.com

    Ofdieling 30 – Gard:
    Club 30 Kite: http://www.club30kite.com/

    Ofdieling 33 – Gironde:
    Evolúsje 2 lacanau: https://lacanau.evolution2.com

    Ofdieling 34 -Hérault:
    Lucht draad: https://www.fildair.com
    Tiki sintrum: https://tiki-center.com

    Departemint 44 – Loire Atlantique:
    Pleasure Kite: https://www.plaisirkite.com
    The Royal Sails – La Baule: https://www.lesvoilesroyales.org/kitesurf-wingfoil-la-baule
    The Yagga Sailing School – Pornichet – http://www.yagga-voile-pornichet.com
    Fargebiet Les Alizés – Pornichet – http://www.voile-labaule.com

    Departement 52 – Haute-Marne:
    Fun Center: https://www.funcenter-lacduder.com

    Ofdieling 56 – Morbihan:
    NKS: https://www.nks56.com
    Kite Spirit (Korvenn): https://korvenn-wing-and-foil.com
    Kite Spirit: http://www.ecole-de-kite-morbihan.com

    Departemint 62 – Pas de Calais:
    Wissant Kitesurfing School: https://www.ecolekitesurfwissant.fr/wingfoil.php
    Nautic’School: https://www.facebook.com/Wimereux/

    Ofdieling 83 – Var:
    MFkite: https://www.mfkite.com
    Kitesurf Passion: https://www.kitesurfpassion.com
    Kite Surf Evasion: https://www.kitesurf-evasion.fr
    Kitecenter it plak: https://kitesurf-var.com

    Ofdieling 2A/2B – Korsika:
    Bonifacio Windsurf: https://www.bonifacio-windsurf.com

    Sint-Martinus:
    Wind Adventures: http://www.wind-adventures.com

    À Lire  Roca Cup It Wingfoil-evenemint 14 april 2023

    Must Read